W Audiotece wciąż najchętniej słuchamy kryminałów. I to kryminałów polskich autorów:  Katarzyna Bonda oraz Remigiusz Mróz obsadzili po dwa tytuły na liście, a Wojciech Chmielarz oraz Krzysztof Spadło po jednej książce.

Wyjątkiem na liście jest audiobook SF „Marsjanin” oraz erotyk „Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana”.


Notowanie z dnia:  27 Październik 2015


10
Skazaniec. Za garść srebrników. Tom 3

Tutaj szybko umiera w człowieku to, co w nim dobre i najlepsze.

9
pochlaniacz-b

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

8
Przejęcie - Wojciech Chmielarz

Grupa Polaków wybranych do reklamy Coca-Coli spędza wakacje życia w luksusowym hotelu nad oceanem. Ale kiedy beztroscy turyści dostaną od Kolumbijczyków propozycję nie do odrzucenia, raj zmieni się w piekło.

7
kasacja-b

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.

6
Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy.

5
Ekspozycja

Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów.

4
Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana

Zobaczcie świat „Pięćdziesięciu twarzy Greya” raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya.

3
Dziewczyna z pociągu

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. […] I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza.

2
marsjanin

Mark został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią.

www.afgan.com.pl

Pierwszym Samodzielnym Batalionem Rozpoznawczym dowodzi idiota, a oficerowie, których Kollerowi kazano aresztować, należą do najbardziej godnych zaufania w całym kontyngencie. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1291  razy.