W lutowym notowaniu audiobooków w Audiotece.pl dużo fantasy, ale z 1 miejsca przegonił je „Wiatr”  Marcina Ciszewskiego.


Notowanie z dnia:  10 Marzec 2014


10
ja-inkwizytor-bicz-bozy-ab

Mordimer Madderdin musi dowiedzieć się kto i dlaczego w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła.

9
szubienicznik-falsum-et-verum-b
Jacek Piekara

Drugi tom bestsellerowej powieści Jacka Piekary „Szubienicznik” Tropiciel złoczyńców gwałcicielem i mordercą?

8
4-godzinny-tydzien-pracy-b

Zapomnij o starej koncepcji emerytury i całej reszcie planów odkładania życia na później – nie musisz czekać. Co więcej, jest wiele powodów, by nie czekać, szczególnie w tych nieprzewidywalnych czasach zawirowań gospodarczych.

7
steve-jobs-ab

Gnany przez swoje demony, Jobs potrafił doprowadzać otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego osobowość i jakość jego produktów były ze sobą powiązane, tak samo jak komputery i oprogramowanie Apple, w jeden zintegrowany system.

6
niezwyciezony-ab

„Niezwyciężony” to wymarzony scenariusz wielkiego batalistycznego filmu, poświęconego starciu ludzi z powstałą samorzutnie na odległej planecie populacją mikroautomatów niszczących wszelkie myślenie…

5
potega-pewnosci-siebie-ab

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni? Ponieważ są pewni siebie!

4
karaluchy-audiobook-ab

W domu publicznym w stolicy Tajlandii znaleziono ciało norweskiego ambasadora. W Oslo pospiesznie tworzony jest plan uniknięcia skandalu.

3
wolanie-kukulki-b

Powieść kryminalna J. K. Rowling wydana pod pseudonimem! Książką Wołanie kukułki brytyjska autorka bestsellerów rozpoczyna cykl o detektywie Cormoranie Strike’u.

2
bozy-bojownicy-audiobook-cd

Superprodukcja drugiej części słynnej Trylogii Husyckiej Andrzeja Sapkowskiego.

wiatr-gra-o-najwyzsza-stawke-b
Marcin Ciszewski

Jakub Tyszkiewicz nie chciał tam jechać. Nadkomisarz wolałby spędzić wolny czas z ukochaną żoną, ale dał się namówić na imprezę na Kasprowym Wierchu. Kiedy wściekłe porywy wiatru odetną szczyt od reszty świata, miejsce zabawy zamienia się w pułapkę. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 349  razy.