Zwycięzcą listopadowego notowaniu audiobooków w Audiotece.pl został Zygmunt Miłoszewski.

Jego trylogia zajęła całe podium.


Notowanie z dnia:  12 Listopad 2014


10
gra-o-tron-b

W kolejnej książce fantasy Martina Georgea R. R. przenosimy się w Zachodnie Krainy. Po ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad osadami ludzkimi.

9
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

2016 rok klienci księgarni EbookPoint zakończyli sięgając głównie po poradniki. W dziesiątce tylko dwie powieści („Brud” oraz „Gen Atlantydzki”).

8
wladca-pierscieni-tom-1-3-ab

Władca Pierścieni to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze.

7
pancerne-serce-b

Po rozwiązaniu sprawy Bałwana (opisanej w Pierwszym śniegu), która w tak koszmarny sposób dotknęła najbliższych Harry’ego, komisarz Hole porzuca pracę i wyjeżdża do Hongkongu. Stacza się na dno, żyjąc z dnia na dzień, szukając zapomnienia w hazardzie i oparach opium.

6
kruger-szakal-b

Willhelma Krügera nie zdziwiło to, że strażnicy warszawskiego Banku Zachodniego byli przerażeni. Gdyby w jego stronę wymierzono dziewięciomilimetrowy otwór lufy pistoletu maszynowego Bergmann, też byłby przerażony.

5
ojciec-chrzestny-sluchowisko-ab

Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych.

4
upiory-b

Dochodzi do zabójstwa z rodzaju tych, które zasługują najwyżej na krótką notkę w gazecie: młody zdesperowany heroinista próbuje ukraść narkotyk drugiemu i zostaje zastrzelony.

3
gniew-ab

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi.

2
uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej…

ziarno-prawdy-ab

Jest wiosna 2009 roku, prokurator nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 440  razy.