Lista bestsellerów audioteki.pl wskazuje, że lubimy słuchać wszystkiego.od tekstów lekkich, jak kryminały, powieści fantasy i sf, po biografie czy poradniki.

To – zapewne – w dużej mierze  dzięki aktorom czytającym (a czasem odgrywającym sceny niczym w słuchowiskach) teksty.


Notowanie z dnia:  25 Listopad 2013


10
potega-pewnosci-siebie-ab

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni? Ponieważ są pewni siebie!

9
bezcenny-audiobook-ab

Zygmunt Miłoszewski w swojej kolejnej powieści pt.”Bezcenny” przedstawia nam niezwykłą historię odnalezienia jednego z najcenniejszych obrazów zrabowanych podczas II wojny światowej.

8
gra-endera-ab

„Gra Endera” to pierwszy tom kultowego cyklu autorstwa Orsona Scotta Carda. Książka zdobyła nagrody Hugo i Nebula w kategorii Science-fiction.

7
narrenturm-ab

„Narrenturm” to pierwsza i jednyna w Polsce MEGAPRODUKCJA – ponad 100 aktorów, muzyka filmowa, efekty specjalne Produkcja „Narrenturm” została zrealizowana w formie megaprodukcji przez serwis audioteka.pl oraz Polskie Radio S.A. we współpracy z wydawnictwem superNOWA.

6
niezwyciezony-ab

„Niezwyciężony” to wymarzony scenariusz wielkiego batalistycznego filmu, poświęconego starciu ludzi z powstałą samorzutnie na odległej planecie populacją mikroautomatów niszczących wszelkie myślenie…

5
steve-jobs-ab

Gnany przez swoje demony, Jobs potrafił doprowadzać otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego osobowość i jakość jego produktów były ze sobą powiązane, tak samo jak komputery i oprogramowanie Apple, w jeden zintegrowany system.

4
policja-ab

Jo Nesbø po raz kolejny dostarcza diabelnie przebiegłej historii o bezmiarze ludzkiego zła. Gra w kotka i myszkę dotyczy nie tylko ofiar i policji, ale także samego czytelnika.

3
wladca-pierscieni-tom-1-3-ab

Władca Pierścieni to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze.

2
metro-2034-b

Rok 2034. Od pamiętnych wydarzeń, które początek i finał miały na stacji WOGN, minął niespełna rok. Czarni, ponoć śmiertelne zagrożenie dla tych nielicznych, którzy w czeluściach moskiewskiego metra przetrwali atomową apokalipsę, zniknęli na dobre, zgładzeni przez Artema i jego towarzyszy.

karaluchy-audiobook-ab

W domu publicznym w stolicy Tajlandii znaleziono ciało norweskiego ambasadora. W Oslo pospiesznie tworzony jest plan uniknięcia skandalu. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 325  razy.