Kryminały i fantasy walczą o prymat na dalszych miejscach, a na 1 miejscu bestsellerów audiobooków w Audiotece powieść przygodowa „Shantaram”.


Notowanie z dnia:  27 Lipiec 2016


10
Przewieszenie

Podhalem wstrząsa seria wypadków w górach. Początkowo czarna passa wydaje się jedynie ciągiem pechowych zdarzeń, jednak śledczy ostatecznie odkrywają związek między ofiarami.

9
Sycylijczyk

Kanwą tej klasycznej „powieści mafijnej” są autentyczne postaci i wydarzenia, które miały miejsce na Sycylii, we wczesnych latach po wojnie.

8
Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 5

Wybuchowe i nieprzewidywalne zakończenie cyklu. Tego się nie spodziewacie.

7
pielgrzym

Młoda kobieta zamordowana w podrzędnym hotelu na Manhattanie. Mężczyzna publicznie ścięty w Arabii Saudyjskiej. Oczy skradzione żywemu człowiekowi pracującemu w tajnym syryjskim laboratorium badawczym…

6
Rewizja

Kontynuacja bestsellerowej „Kasacji” i „Zaginięcia”.

5
Gen atlantydzki

Największa tajemnica wszechczasów… Historia pochodzenia człowieka zostanie ujawniona. 70.000 lat temu ludzkość niemal wymarła.

4
gra-o-tron-b

W kolejnej książce fantasy Martina Georgea R. R. przenosimy się w Zachodnie Krainy. Po ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad osadami ludzkimi.

3
Trawers

Finał bestsellerowej trylogii z komisarzem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza, najgorętszego nazwiska polskiego kryminału.

2
Trucizna

Jakub w towarzystwie wiernego druha Semena cieszy się życiem tj. głównie pędzi i konsumuje samogon. Niestety liczne złe moce nieustanie zakłócają jego spokój.

Shantaram

Shantaram to powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia autora – Gregory’ego Davida Robertsa. 
 

Katagoria: Audioteka.pl, bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 665  razy.