Na podium bestsellerów audiobooków a Audiotece.pl w kwietniu kryminał, sf i horror.

„Rewizja” Remigiusza Mroza na 1 miejscu, na 2 SF „Gen atlantydzki”, a na 3 horror „Lśnienie” Stephana Kinga, czytane przez zespół aktorów, m.in.: Adama Woronowicza, Agatę Kuleszę, Krzysztofa Gosztyłę, Bernarda Lewandowskiego, Mariusza Bonaszewskiego, Mariana Opanię.


Notowanie z dnia:  27 Kwiecień 2016


10
ojciec-chrzestny-sluchowisko-ab

Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych.

9
Florystka - Katarzyna Bońda

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki.

8
Droga Steve'a Jobsa

Opierając się na obszernych wywiadach z osobami z najbliższego kręgu Jobsa, członkami rodziny, przyjaciółmi i konkurentami, uznani dziennikarze – Brent Schlender i Rick Tetzeli – portretują Steve’a w świetle wydobywającym o wiele więcej odcieni i szczegółów niż opublikowane dotychczas biografie.

7
Pasażer 23

Najbardziej przerażający thriller psychologiczny od czasu „Milczenia owiec”. Ta książka najpierw zmrozi twoje serce. A kiedy dojdziesz do siebie, już się od niej nie uwolnisz…

6
lux-perpetua-audiobook-cd

„Lux perpetua” z języka łacińskiego znaczy dosłownie „nieustające światło” lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie „światłość wiekuista”.

5
Kapitan Jamróz

Zwyciężyliśmy Niemców w bitwie o Okęcie. Być może wygramy Powstanie Warszawskie.

4
Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX

Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi.

3
lsnienie-b

Pięcioletni chłopiec Danny znalazł się z rodzicami w opustoszałym na zimie hotelu. Wrażliwe, obdarzone zdolnościami wizjonerskimi dziecko odbiera fluidy czające się w jego murach; były one świadkami krwawych porachunków świata przestępczego i milionerów.

2
Gen atlantydzki

Największa tajemnica wszechczasów… Historia pochodzenia człowieka zostanie ujawniona. 70.000 lat temu ludzkość niemal wymarła.

Rewizja

Kontynuacja bestsellerowej „Kasacji” i „Zaginięcia”. 
 

Katagoria: Audioteka.pl, bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1403  razy.