Atak Zygmunta Miłoszewskiego – jego 3 książki w dziesiątce notowania (1, 3 i 8 miejsce).

Poza tym audiobooki 4 innych, polskich autorów na liście: Andrzej Sapkowski (2), Leopold Tyrmand (5), Tomasz Sekielski (9) oraz Andrzej Pilipiuk (10). Notowanie można więc nazwać zdecydowanie polskim.


Notowanie z dnia:  29 Kwiecień 2015


10
oko-jelenia-tom-7-sowie-zwierciadlo-b

Kraj pod okupacją, przecięty wojskowymi kordonami. Siatki konspiracyjne rozbite, powstańcze oddziały wystrzelane po lasach.

9
sejf-3-gniazdo-kruka-b

Po podwójnym zabójstwie w studiu DTV i dymisji premiera Andrzejewskiego atmosfera na szczytach władzy gęstnieje. Rywalizacja służb specjalnych staje się bezpardonowa, szantaż i porwania są na porządku dziennym, a do gry włącza się jeszcze zdemoralizowany magnat rynku informatycznego.

8
ziarno-prawdy-ab

Jest wiosna 2009 roku, prokurator nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza.

7
gra-o-tron-b

W kolejnej książce fantasy Martina Georgea R. R. przenosimy się w Zachodnie Krainy. Po ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad osadami ludzkimi.

6
czerwony-alert-b

Browder kreśli drastyczny portret Rosji, w której działalność przestępcza zakrojona na szeroką skalę

5
zly

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu.

4
steve-jobs-ab

Gnany przez swoje demony, Jobs potrafił doprowadzać otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego osobowość i jakość jego produktów były ze sobą powiązane, tak samo jak komputery i oprogramowanie Apple, w jeden zintegrowany system.

3
gniew-ab

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi.

2
cos-sie-konczy-cos-sie-zaczyna-ab

„Coś się kończy coś się zaczyna” to rozwinięcie wątków postaci z Sagi o Wiedźminie.

uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej… 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 511  razy.