W grudniu kryminały Miłoszewskiego musiały ustąpić miejsca sensacjom Severskiego (ostał się jedynie „Gniew”).

Na wysokim 3 miejscu, „Zły” Tyrmanda czytany przez Adama Ferencego.


Notowanie z dnia:  05 Grudzień 2014


10
karaluchy-audiobook-ab

W domu publicznym w stolicy Tajlandii znaleziono ciało norweskiego ambasadora. W Oslo pospiesznie tworzony jest plan uniknięcia skandalu.

9
ojciec-chrzestny-sluchowisko-ab

Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych.

8
zwierzchnik-b

Tajemnicza historia z czasów zimnej wojny i współczesne wydarzenia: Rosja atakuje Ukrainę, świat staje na krawędzi wielkiego konfliktu.

7
steve-jobs-ab

Gnany przez swoje demony, Jobs potrafił doprowadzać otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego osobowość i jakość jego produktów były ze sobą powiązane, tak samo jak komputery i oprogramowanie Apple, w jeden zintegrowany system.

6
nielegalni

Instytut Pamięci Narodowej otrzymuje informacje o tajemniczej skrzyni ukrytej w czasie II wojny światowej przez radziecki wywiad w ruinach twierdzy brzeskiej

5
pancerne-serce-b

Po rozwiązaniu sprawy Bałwana (opisanej w Pierwszym śniegu), która w tak koszmarny sposób dotknęła najbliższych Harry’ego, komisarz Hole porzuca pracę i wyjeżdża do Hongkongu. Stacza się na dno, żyjąc z dnia na dzień, szukając zapomnienia w hazardzie i oparach opium.

4
gniew-ab

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi.

3
zly

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu.

2
upiory-b

Dochodzi do zabójstwa z rodzaju tych, które zasługują najwyżej na krótką notkę w gazecie: młody zdesperowany heroinista próbuje ukraść narkotyk drugiemu i zostaje zastrzelony.

niesmiertelni

Ekipa Konrada Wolskiego dociera do ściśle tajnej informacji – na terenie Korei Północnej dokonano próbnych eksplozji ładunków jądrowych wyprodukowanych w Iranie. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 296  razy.