W notowaniu przewaga słuchanek dla dzieci. Poza trzema audiobookami sensacyjnymi – baśnie, bajki i opowiadania –  których zapewne i dorośli z chęcią posłuchają.


Notowanie z dnia:  04 Luty 2014


10
lotta-z-ulicy-awanturnikow-ab
Astrid Lindgren

„Lotta z ulicy Awanturników” autorstwa Astrid Lindgren to pierwszy tom przygód wesołej Lotty i jej rodzeństwa.

9
wiezienny-prawnik-b
John Grisham

Historia Stanów Zjednoczonych notuje tylko cztery przypadki zabójstwa sędziego federalnego w okresie pełnienia tej funkcji

8
przygody-sindbada-zeglarza-audiobook
Bolesław Leśmian

Baśnie z Księgi tysiąca i jednej nocy zainspirowały Bolesława Leśmiana do napisania własnej wersji przygód jednego z bohaterów arabskich baśni – Sindbada Żeglarza

7
najnowsze-przygody-mikolajka-b
opracowanie zbiorowe

Opowiadania z najnowszego tomu to pełne zwariowanych pomysłów przygody małego urwisa. Czy z dziewczynami można się fajnie bawić? Jak sprawić, by tata kupił nowy rower? Kto jest najodważniejszy z całej paczki?

6
Mały Książę

Mały Książę to piękna, poruszająca opowieść o dorastaniu, o prawdziwej przyjaźni, miłości i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

5
hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-audiobook-ab

Zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich, pełnych czarodziejów, smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy.

4
Samoloty. Bajeczka do czytania i słuchania

Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania.

3
lux-perpetua-audiobook-cd

„Lux perpetua” z języka łacińskiego znaczy dosłownie „nieustające światło” lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie „światłość wiekuista”.

2
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

basnie-dla-dzieci-i-dla-doroslych-ab

Mój kot ma na imię Krzysztof Kolumb. Usiadł na moim biurku, błysnął zielonymi oczami i zapytał co wiem o Złotym Ptaku. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 382  razy.