Do posłuchania klienci księgarni Gandalf nadal najchętniej audiobooki dla dzieci. Na liście znajdziemy 3 książki sensacyjne, 2 książki fantasy i aż połowa słuchanek dla najmłodszych.


Notowanie z dnia:  04 Marzec 2014


10
zostan-przy-mnie-b

Trzy różne osoby, które łączy jedno – rozczarowanie życiem i sekrety. Sekrety, których istnienia nie podejrzewają nawet najbliżsi członkowie rodziny.

9
mis-uszatek-ab
Czesław Janczarski

Zbiór bajek o znanym i lubianym misiu z klapniętym uszkiem, którego przygody od lat bawią i wzruszają dzieci na całym świecie.

8
lotta-z-ulicy-awanturnikow-ab
Astrid Lindgren

„Lotta z ulicy Awanturników” autorstwa Astrid Lindgren to pierwszy tom przygód wesołej Lotty i jej rodzeństwa.

7
wiezienny-prawnik-b
John Grisham

Historia Stanów Zjednoczonych notuje tylko cztery przypadki zabójstwa sędziego federalnego w okresie pełnienia tej funkcji

6
najnowsze-przygody-mikolajka-b
opracowanie zbiorowe

Opowiadania z najnowszego tomu to pełne zwariowanych pomysłów przygody małego urwisa. Czy z dziewczynami można się fajnie bawić? Jak sprawić, by tata kupił nowy rower? Kto jest najodważniejszy z całej paczki?

5
hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-audiobook-ab

Zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich, pełnych czarodziejów, smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy.

4
Samoloty. Bajeczka do czytania i słuchania

Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania.

3
lux-perpetua-audiobook-cd

„Lux perpetua” z języka łacińskiego znaczy dosłownie „nieustające światło” lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie „światłość wiekuista”.

2
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

basnie-dla-dzieci-i-dla-doroslych-ab

Mój kot ma na imię Krzysztof Kolumb. Usiadł na moim biurku, błysnął zielonymi oczami i zapytał co wiem o Złotym Ptaku. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 319  razy.