Literackie notowanie audiobooków.

Niemal wyłącznie książki do delektowania się prozą. Dla każdego: i wiekowo, i zamiłowaniami literackimi.


Notowanie z dnia:  28 Styczeń 2014


10
pakiet-pippi-audiobook-cd
Astrid Lindgren

Można spędzić z dzieckiem kilka fantastycznych godzin. Świetnie sprawdza się również w podróży, gorzej jako dobranocka, bo grozi wybuchami śmiechu.

9
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

8
potega-terazniejszosci-b

Adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć.

7
pippi-ponczoszanka-audiobook-cd
Lindgren Astrid

Zapraszamy do świata zabaw z Pippi Pończoszanką. Nie chodzi do szkoły, ma walizkę pełną pieniędzy, jej koń mieszka na werandzie, a najbliższym przyjacielem jest sprytna i wesoła małpka Pan Nilsson.

6
posluchajki-365-bajek-na-dobranoc-ksiezyc-opowiada-audiobook-cd

Zbiór 365 ciepłych i sympatycznych bajeczek, których pełen pozytywnych emocji przekaz z pewnością spokojnie ukołysze dzieci do snu.

5
ja-inkwizytor-bicz-bozy-ab

Mordimer Madderdin musi dowiedzieć się kto i dlaczego w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła.

4
klucz-jeffersona-b
Berry Steve

Kiedy w okolicy hotelu Grand Hyatt, w samym sercu Manhattanu, dochodzi do zuchwałego zamachu na życie prezydenta Danny’ego Danielsa, Malone podejmuje próbę udaremnienia spisku.

3
ciemno-prawie-noc-2013-b
Joanna Bator

„Ciemno, prawie noc” opowiada historię reporterki, która zmaga się z demonami z przeszłości.

2
dziewczeta-i-kobiety-b
Alice Munro

Del Jordan, outsiderka dorastająca w latach czterdziestych na przedmieściach, spaja poszczególne opowiadania Historii dziewczyn i kobiet w jeden spójny cykl.

lux-perpetua-audiobook-cd

„Lux perpetua” z języka łacińskiego znaczy dosłownie „nieustające światło” lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie „światłość wiekuista”. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 556  razy.