Bestsellery notowań ostatnich tygodni książek drukowanych również pojawiają się na liście bestsellerów audiobooków, lecz na dalszych miejscach. „Co nas nie zabije” na 2 miejscu, a „Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana”.

Bestsellerem audiobooków w empik.com został „Okularnik” Katarzyny Bondy.


Notowanie z dnia:  07 Październik 2015


10
Życie prywatne elit artystycznych Drugiej Rzeczypospolitej

Warszawa i Polska lat dwudziestych i trzydziestych stanowi wyjątkowo wdzięczny temat. To miejsce, gdzie kwitło radosne życie towarzyskie, gdzie rodziły się i upadały kariery, gdzie artyści cieszyli się wyjątkowym uznaniem.

9
Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana

Zobaczcie świat „Pięćdziesięciu twarzy Greya” raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya.

8
pochlaniacz-b

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

7
ojciec-chrzestny-sluchowisko-ab

Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych.

6
dzieci-z-bullerbyn-audiobook-cd

Są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę.

5
Tajemniczy ogród

Czy Mary zdoła przyzwyczaić się do życia w tym wielkim, posępnym dworze? Czy uda jej się rozwikłać zagadkę zamkniętych pokoi, zapomnianego ogrodu i tajemniczych nocnych krzyków?

4
Trylogia Millennium

W skład pakietu wchodzą 3 tomy trylogii: Zamek z piasku, który runął / Dziewczyna, która igrała z ogniem / Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.

3
krzyzacy-ab

Odwołując się do chlubnych kart historii pisarz przenosi słuchacza w czasy Jadwigi i Jagiełły, w czasy rozkwitu Polski, ale i narastającego konfliktu z Zakonem Krzyżackim.

2
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 678  razy.