Listę bestsellerów audiobooków w EMPiK opanowała klasyka. Polska i zagraniczna. Same znane nazwiska, których książki czytają znani aktorzy i lektorzy.

Nic, tylko się zasłuchać…


Notowanie z dnia:  05 Sierpień 2014


10
opowiesci-z-narnii-srebrne-krzeslo-eb

Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do „kraju przebudzonych zwierząt” – Narnii lwa Aslana.

9
opowiesci-z-narnii-siostrzeniec-czarodzieja-b

W szóstym tomie cyklu poznajemy przygody dwójki przyjaciół – Digory’ego i Poli, którzy przeniesieni zostają niespodziewanie z Londynu do Innego Świata.

8
nowe-przygody-mikolajka-2-ab

Kumplom Mikołajka nigdy nie brakuje pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Tym razem powracają z kolejną porcją przygód i jak zawsze wkurzają swojego opiekuna Rosoła.

7
niezgodna-b-2014-filmowa

Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony.

6
w-pustyni-i-w-puszczy-ab

Ta niezwykle ciekawa książka z pewnością zainteresuje młodzież szkolną, która z racji swojego wieku jest ciekawa świata i rządna przygód.

5
kapelusz-za-100-tysiecy-ab

Dziewiątka, 12-letnia szefowa gangu na Saskiej Kępie, przeżywa niesamowitą, wakacyjną przygodę. Wciela się w rolę detektywa i próbuje wyjaśnić zagadkę kapelusza o wartości 100 tysięcy złotych.

4
w-80-dni-dookola-swiata-ab
Juliusz Verne

Ekscentryczny gentelman Fileas Fogg podejmuje zakład i zamierza okrążyć kulę ziemską w 80 dni.

3
znaczy-kapitan-ab

To zbiór 37 świetnie napisanych morskich opowieści, rozśmieszających i wzruszających, o wytrawnych wilkach morskich, wspaniałych romantykach, dla których morza, statki i podróże stanowiły sens i treść życia.

2
winnetou-ab
Karol May

Akcja książki rozgrywa się na Dzikim Zachodzie w drugiej połowie XIX wieku. W czasie, gdy walki pomiędzy osadnikami amerykańskimi a Indianami znalazły się już w końcowej fazie.

wakacje-z-duchami-ab

Niebezpieczna szajka przestępcza kradnie obrazy starych mistrzów flamandzkich. Klub Młodych Detektywów złożony z Paragona, Perełki, Mandżara i Joli wpada na trop złodziei. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 275  razy.