Każda biografia jest odkrywaniem tajemnicy, lecz czytelników księgarni empik.com najbardziej intrygowała biografia twórcy Apple – Steve Jobsa.


Notowanie z dnia:  01 Październik 2014


10
moje-gawedy-o-sztuce-eb

Życie i twórczość słynnych artystów w barwnych opowieściach autorki popularnych audycji radiowych.

9
marzenia-i-tajemnice-b

Śmiała i otwarta na ludzi była prezydentowa, która spełniła się jako żona i matka, w końcu znalazła czas dla siebie i napisała książkę.

8
sir-alex-ferguson-25-lat-na-szczycie-ab

Ta fascynująca książka nie tylko opisuje osiągnięcia Alexa Fergusona z Manchesterem United, ale także wyjaśnia, jak wielką pracę wykonał przy budowie potęgi zespołu.

7
pamietam-ze-bylo-goraco-ab

Jest to wydany w 2001 roku wywiad-rzeka, w którym Konwicki opisuje życie swoje i osób, które spotykał na swojej drodze.

6
w-poszukiwaniu-straconego-czasu-tom-2-w-cieniu-zakwitajacych-dziewczat-ab

„W cieniu zakwitających dziewcząt” to drugi tom powieści „W poszukiwaniu straconego czasu” w której autor ukazuje nam poetycki obraz życia bogatego francuskiego mieszczaństwa w okresie belle époque.

5
tak-sobie-mysle-b

Jerzy Stuhr komentuje w Tak sobie myślę… aktualne wydarzenia polityczne w Polsce i Europie, czasem z przekąsem, a czasem bardzo serio śledzi wydarzenia sportowe…

4
radiota-czyli-skad-sie-biora-niedzwiedzie-b

Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w szczerej, chwilami bolesnej, ale zazwyczaj pogodnej i zabawnej książce, która wyjaśnia, skąd się biorą Niedźwiedzie.

3
wladca-piorunow-nikola-tesla-i-jego-genialne-wynalazki-eb

Mroczny wizjoner, geniusz i szaleniec, którego losy i dokonania wciąż owiane są tajemnicą. Największą zagadkę stanowią najbardziej wybiegające w przyszłość wynalazki genialnego naukowca.

2
pasja-zycia-b

Historia wyjątkowego człowieka Vincenta van Gogha, którą maluje Stone to pełna pasji, bólu i cierpienia droga artysty niezrozumiałego przez ówczesny świat.

steve-jobs-ab

Gnany przez swoje demony, Jobs potrafił doprowadzać otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego osobowość i jakość jego produktów były ze sobą powiązane, tak samo jak komputery i oprogramowanie Apple, w jeden zintegrowany system. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 338  razy.